Увійти до класу

Про нас

Чому варто вчитися саме у нас?

Тестово-тренінговий центр був створений для того, щоб допомогти всім охочим у успішному вивченні мов. Наше завдання: у максимально комфортних умовах передати вам знання від наших досвідчених викладачів, щоб ви змогли далі їх застосовувати у своїй справі. Прогрес та якісні знання наших клієнтів є головним пріоритетом для нас. Ми хочемо, щоб усі наші клієнти були задоволені своїми репетиторами. Ось чому ми ретельно вибираємо їх. Наші лектори — професіонали із пристрастю до сучасних методів та індивідуального підходу.

Ми можемо сміливо заявити, кожен, хто хоче вивчити іноземну мову, зможе це зробити разом із нами! Наші курси іноземних мов навчать вас висловлювати свої думки потрібною мовою. Використовуючи передові методики разом із нашими лекторами, ви пройдете шлях від “новачка” до “вільного володіння”. А після завершення навчання, ви отримаєте не тільки великий багаж знань, але й досвідченого наставника, який завжди буде радий поговорити з вами.

Індивідуальний підхід, професіоналізм та доброзичливість. Це ті цінності, на яких ми ґрунтуємося найбільше. Грунтуючись на аналізі потреб, ми намагаємося запропонувати оптимальну модель навчання для кожного учня та орієнтуємося на швидкий прогрес у тих галузях, які ви найбільше використовуватимете на практиці. Навчання завершується тестуванням, після якого ви зможете отримати сертифікат, який буде підтверджувати ваші знання.

Знати всього одну мову, або володіти відразу п'ятьма – вирішувати вам, але у другому випадку у вас більше шансів стати успішним. Будь-який бізнес потребує максимальної віддачі всіх ресурсів. Людський ресурс найскладніший, але саме він допомагає досягати всіх поставлених цілей. Вивчайте мови, щоб просунути себе та ваш бізнес вперед.

Будучи фотографом, художником, бізнесменом чи професіоналом у будь-якій іншій справі, знайти нових клієнтів та стати затребуваним вам допоможе знання іноземних мов. Причини, через які люди починають вивчати іноземну мову, різні і водночас схожі. Декого мотивує робота, що вимагає знання іноземної мови. Деякі люди хочуть спробувати щось нове, або їм потрібно йти в ногу з навколишнім світом, а інші просто хочуть здійснити свою давню мрію. Кожна з цих причин є надзвичайно важливою і функціонує як особиста мотивація, яка найчастіше призводить нас до вивчення мови. Тому не варто відкладати час, скоріше визначайтеся з бажаною мовою і вперед підкорювати світ.

Вивчення іноземної мови, безумовно, непросте завдання, і його оволодіння підвищить вашу впевненість у собі на 100%. Разом із нашими лекторами реалізувати цю мету стане набагато простіше. Після проходження наших курсів, вам більше не доведеться шукати переклад книги улюбленого автора, ви зможете спокійно дивитися і слухати всі оригіналі – ви станете незалежним.

Якщо у вас вже є мовна база (англійська, німецька, польська, українська) і вам потрібен сертифікат – ви можете звернутися до нас. Після проходження тестування, який визначить ваш рівень знань, вам буде видано сертифікат.

Наші викладачі

Вчитель не той, хто вчить чогось, а той, хто допомагає розкрити своєму учневі те, що йому вже відомо (Пауло Коельо).

Логінова Мілана
Викладач англійської мови
Громова Вероніка
Викладач німецької мови
Бондаренко Олександр
Викладач німецької мови
Марченко Євгенія
Викладач української мови
Пройти тест Зареєструватись