Увійти до класу

Тестування

Англійська мова

Тривалість: 20 хвилин

Онлайн
Безкоштовно
В офісі
3500.00 грн

Українська мова

Тривалість: 20 хвилин

Онлайн
Безкоштовно
В офісі
3500.00 грн

Нас оточують іноземні мови та знання одного, а в ідеалі кількох з них, відчиняють двері у світ і до кращих можливостей. Незалежно від мети вивчення мови, наявність сертифіката про успішне вивчення мови стане чудовим гарантом. Мовний сертифікат є настільки ж важливим для вас на ринку праці, як диплом середньої школи або університетський диплом. Але отримати сертифікат можна лише після проходження тестування.

Наш діагностичний тест допоможе перевірити, наскільки добре ви знаєте англійську, німецьку, польську та українську мови. Тест містить серію спеціально складених питань та завдань обраною мовою. Вони перевірять ваше знання іноземної мови не тільки за словниковим запасом, але й читання, письма, граматики та загальної орієнтації у його використанні. Тест допоможе вам дізнатись, який у вас рівень володіння іноземною мовою за міжнародними стандартами. Питання обраною мовою організовані з найнижчого рівня і поступово переходять на вищі рівні. Запитання поступово ускладнюються.

Загальноєвропейські рамки володіння іноземною мовою є міжнародним стандартом визначення мовного рівня. Його основна мета - надати метод навчання, викладання та оцінки, застосовний до всіх мов у Європі. Таким чином, шість еталонних рівнів у рамках CEFR стають загальноприйнятим європейським стандартом оцінки мовних навичок людини.

Сучасні вивчаючі мови часто використовують мовні рівні у своєму резюме, щоб просто описати рівень своєї здатності говорити, читати, писати та розуміти цю мову. Контрольні рівні мови такі:

Мовний рівень A1 означає, що промовець може розуміти і використовувати найпростіші висловлювання задоволення конкретних потреб. Може представитися та попросити інших надати особисту інформацію. Взаємодіє просто, поки інша людина говорить повільно та чітко.

Просунутий новачок (на рівні мови А2) розуміє вирази, що часто використовуються в найпоширеніших ситуаціях, таких як покупки, сім'я, робота і т. д. Йому неважко звикнути до завдань, які стосуються повсякденних справ і являють собою безпосередній обмін інформацією. Він здатний просто описати питання, пов'язані з найзагальнішими потребами.

Студенти, які вивчають мови на трохи просунутому рівні (відповідному мовному рівню B1), можуть використовувати слова та фрази з сімейних, робочих, шкільних тем або тем для відпочинку. Вони вже можуть вирішити більшість ситуацій, з якими вони можуть зіткнутися, подорожуючи регіонами, де розмовляють цією мовою. Вони створюють прості тексти на теми, що мають особистий інтерес, і можуть описувати досвід, події, мрії та амбіції, а також думки або короткострокові плани.

Володіння мовою на рівні B2 говорить про те, що студент може зрозуміти основні ідеї складного тексту, наприклад, технічну частину, пов'язану з їх областю. Вони можуть взаємодіяти спонтанно без допомоги перекладача та можуть говорити на широке коло тем.

Якщо учні досягають мовного рівня C1, це означає, що вони здатні розуміти довші та складніші тексти, а також брати участь у більш складних розмовах на різні теми. Вони можуть ефективно використовувати мову не лише у повсякденних ситуаціях, а й у академічній та професійній сфері. Їхній вираз складний, добре структурований і докладний.

Рівень володіння мовою С2 говорить про студента, що він без проблем розуміє практично будь-який письмовий текст чи мовлення. Студент легко узагальнює інформацію з різних джерел у розгорнутий виклад і в складних ситуаціях виражається точними висловлюваннями. А також здатний розрізняти тонкі нюанси сенсу.

Як підготуватися до іспиту?

Ми будемо раді швидко перевірити ваш мовний рівень. Після проходження повного курсу кожен студент повинен пройти тестування, щоб отримати документ, що засвідчує. Сертифікат з української мови, англійської, польської чи німецької стане відмінним доповненням до будь-якого резюме.

На всіх заняттях наші викладачі намагаються донести та передати всі свої знання. На основі всього вивченого матеріалу складено і сам тест. Тож якщо ви старанно займалася, скласти іспит буде нескладно. У день іспиту вам потрібно якнайбільше сконцентруватися на тому, щоб показати свої найкращі результати.

До речі, ви можете подати заявку на цей мовний іспит без проходження будь-якого попереднього курсу. Тобто ви просто можете купити сертифікат, за умови успішного проходження тестування. Пройти тестування можна у двох форматах – онлайн та в офісі. Результати обох тестувань рівноправні, тому вам варто самостійно вирішити, як вам зручніше складати тест.

Сертифікат про знання англійської мови (або будь-якої іншої мови) буде доступний протягом кількох днів після складання тестування.

У чому різниця між тестування онлайн та в офісі?

Отримати документ, що підтверджує знання мови, можна двома способами – онлайн та офлайн в офісі. У наші дні для багатьох студентів клавіатура та миша зручніша, ніж олівець і папір. Студенти можуть редагувати або змінювати свої відповіді протягом усього іспиту.

Складання іспиту в офісі

Це традиційний метод складання іспитів, у якому правильні відповіді заповнюються бланк відповідей. Потім вони вирушають на перевірку, де вони обробляються та оцінюються. Такий варіант підійде вам якщо ви не фанат всього, що відбувається онлайн. Вам потрібно буде здати всі аспекти – говоріння, аудіо, мовлення, знання та правильне використання слів тощо. Якщо ви проходили навчання у нас, тоді наші викладачі допоможуть вам підготуватися до іспиту.

Складання тесту онлайн

Останнім часом розширюється нова можливість складання іспитів в онлайн-режимі. Зданий таким чином іспит має ту саму вагу, що і паперовий тест, і після складання іспиту ви отримаєте той же сертифікат, що і на традиційних іспитах. Тому й тестування відбудеться з тих же частин, що й тест оффлайн.

Пройти тест Зареєструватись