Увійти до класу

Сертифікат - Англійська мова

Англійська мова

Тестування на знання англійської мови за шестирівневою шкалою Загальноєвропейських компетенцій володіння іноземною мовою (CEFR)

  • Граматика

  • Словниковий запас

  • Читання

  • Сприйняття на слух

Рівень мови:

Тестування на знання англійської мови

Серед усіх іноземних мов англійська явно лідує, причому вже протягом кількох років вона стоїть на першому місці. Сьогодні англійська мова використовується де тільки можна — у бізнесі, подорожах, науці, освіті, Інтернеті тощо. Саме тому на сьогоднішній день будь-який роботодавець зацікавлений у співробітнику, який володіє мовою всього світу. На хвилинку на планеті налічується близько 7,5 мільярдів людей, з яких 1,5 мільярда говорять англійською — це 20% населення Землі.

Тестування на знання англійської допоможе вам дізнатися ваш поточний рівень, і при необхідності підвищити його.

Отримайте офіційний сертифікат TTC CERF
Пройдіть наш тест та отримайте сертифікат із Вашим індивідуальним результатом, що підтверджує рівень володіння українською мовою. Крім того, ви отримаєте всебічний аналіз Ваших навичок лексики, граматики та аудіювання, а також точний результат відповідно до єдиної шкали оцінювання знання європейської мови в усьому світі – CERF.

Як підготуватися до тестування

Варто зазначити, що наше завдання лише допомогти вам у визначенні вашого мовного рівня. Ми не хочемо "завалити" або накидати "підступні питання", навпаки ми на вашому боці. Саме тому наші досвідчені викладачі розробили спеціальний тест, який включає всі аспекти вивчення мови – граматику, читання, говоріння, аудіювання. Власне, це і є нашим відмітним знаком – ми хочемо дати повну оцінку вашим знанням.

Перед тестуванням рекомендується згадати всю граматику, але не перетурбуйтеся. Адже тоді ваш організм може опинитися у стресовій ситуації, і тоді результат може не потішити вас. Пам'ятайте, що ми на вашому боці, достатньо пройтися по вивченим урокам і сміливо направлятись за своїм сертифікатом.

Формат та проходження тестування

Тестування можна пройти у двох форматах: онлайн та в офісі. Обидва варіанти передбачають подальшу видачу іменного сертифіката, на якому буде написано результат вашого тестування. Проходячи тестування, будьте впевнені в точності перевірки, адже оцінювати їх будуть наші кваліфіковані викладачі. Проходячи тестування в офісі, у вас буде безпосередній контакт з нашими лекторами, які при виникненні будь-яких питань можуть допомогти вам. З собою на тестування нічого брати не потрібно, все необхідне вам буде видано. Якщо у вас планується тестування, але у вас виник якийсь форс-мажор і ви не можете бути присутнім, тоді просто попередьте нас, щоб ми змінили дату здачі.

Якщо ви вирішили перевірити ваші знання онлайн, то подбайте про тихе місце, де ви зможете зосередитися на проходження тесту. Усі питання побудовані за стандартним планом: від простого до складного. Таким чином, ми зможемо зрозуміти, на якому рівні у вас виникли складності. Не варто переживати, якщо щось піде не так, ми завжди на зв'язку, тому ви можете поставити будь-яке питання.

Після завершення та перевірки ваших знань разом з сертифікатом ми також можемо дати вам рекомендації для вдосконалення ваших знань. При необхідності ви можете відразу записатись до нас на курси, і тоді разом ми вже пройдемо весь шлях вивчення і досягнемо рівня С2 (вільне володіння мовою).

Результати тестування

Як тільки ви купите тестування і пройдете його, наші викладачі розпочнуть його перевірку. Результат тестів буде видано досить швидко. Як вже згадувалося на вашому іменному сертифікаті, буде написано результат володіння мовою. Наша школа базується на міжнародній системі оцінювання CEFR. Common European Framework of Reference for Languages дозволяє розділити знання а три основних рівня:

Кожен із цих рівнів далі ділиться ще на підгрупи: А1, A2, B1, B2, C1, C2. Не хвилюйтеся, під час вручення сертифікату ми дамо повне розшифрування вашого результату, так щоб ви змогли зрозуміти, як і куди рухатися, щоб покращити свої знання.

Вивчення української мови — це інвестиція у майбутнє, яка може принести вам набагато більше користі, чи то в кар'єрі, чи подорожах, чи особистісному зростанні. Звичайно, вивчення потребує багато часу, терпіння, проте ці вкладення досить швидко окупаються. Адже будь-який роботодавець зацікавлений у кандитаті, який покращує свої знання, володіє іноземними мовами, і може вільно та красиво говорити. Та й вивчення української мови допоможе вам глибше зрозуміти культуру та світ українського народу. Навіть якщо ви все життя розмовляєте російсько-українською мовою, настав час відточити свої навички та почати говорити гарною, чистою українською мовою.

Пройти тест Зареєструватись